Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőport egymagában használ...

Szőkítőport egymagában használhatom melír csíkokhoz?

Figyelt kérdés

Úgy emlékeztem,hogy maradt még egy kis üvegcse oxidom,de nincs sehol,csak szőkítőporom.Szombat délután van,minden hely már bezárt,ahonnan betudnék szerezni és holnapra mindenképpen kéne,mert narancs sárgás lett a hajam teteje és meg leszek interjúvolva.

Használhatom egymagában a szőkítőport vagy nem?Honnan tudnék beszerezni oxit?Rossmanban van?


2011. máj. 21. 12:53
 1/2 anonim válasza:
a szőkítőport nem tudod magába használni.de ha sárga lett a hajad és van otthon hamvasÍtó folyadék az is segít,vagy vegyél hamvas szőke festéket + fekete festéket hozzá 6%os oxit és úgy fesd át.ha szőkítenéd még egyszer eléggé kiszáríthatod a hajadat,max úgy tudod javítani hogy szőkítőbe teszel 6-9 %os oxit +vizet és átmosod vele a hajad rajt hagyod egy 10 perced,de ez után is lekell hamvasaítani festékkel hogy ne legyen sárga.nem tudom h rossmanba van e oxi de lehet h az auchmanba kellékesnél találsz.
2011. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a hajam világosszőke volt,befestettem aranyszőke hajszínezővel és a teteje sárgás :/Azért gondoltam melír csíkokra,mert az eltüntetné vagy legalább halványítaná valamennyire.Vegyek másik hajszínezőt inkább?Egy hamvasabbat?
2011. máj. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!