Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás után hintőpor...

Borotválás után hintőpor segíthet?

Figyelt kérdés
Borotválás/epilálás/gyanátázás után állandóan kipirosodik, kipattog a bőröm, és még napokkal utána is "pöttyös" szoktam lenni. Ha borotválás után behintőporozom a szőrtelenített részeket (láb, hónalj, bikini) akkor szerintetek ez meglezőzhető lenne?
2011. máj. 21. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
pont ezt a kérdést akartam én is feltenni :D
2011. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
..akkor várjuk a válaszokat :)
2011. máj. 21. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt...én borotválom de mindig használok borotvahabot/krémet(+előtte jó ha leradírozod a bőrt) aztán egyből jöhet a hintőpor és sokkal szebb a bőröm:)próbáljátok ki
2011. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom,eltömíti a bőrt és szárít is!
2011. máj. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is mindig ezt hallottam, hogy eltömíti a bőrt, de ezt általában azok mondják, akik ki sem próbálták :). Én sem mertem, de egyszer valahogyan csak rá vettem magam. Én is használok borotvahabot és mikor szárazra törlöm a lábam hintőport teszek rá, utána pedig minden este bekenem és amikor elkezdenek újra kibújni a szőrszálak nekem eddig mindig viszketett, szinte sebesre vakartam és a hintőpor óta (ami egyébként fertőtlenítő és bőrnyugtató az egyben típusú) azóta selymes a lábam és észre sem veszem, hogy kibujkálnak a szőröcskék. Próbáld ki!!!
2011. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!