Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fajta kókuszolajat...

Melyik fajta kókuszolajat lehet hajápolásra használni?

Figyelt kérdés
Néztem neten, és nagyon sokfélét láttam, nem tudom, melyik a jó.
2011. máj. 21. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok: [link]

Az a legfontosabb, hogy 100%-os legyen és hidegen sajtolt (szűz). Onnantól már nincs nagy különbség. :)

2011. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Rapunzel!


Megtennéd, hogy leírod nekem, hogyan is kell használni? Fel kell melegíteni, és pakolásként fenthagyni?

Vagy csak a hajvégre tenni és nem kell leöblíteni?

2011. máj. 22. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A körmöm tetejével szedek ki egy borsónyit, a kéz melegétől rögtön felolvad, szétdörzsölöm a tenyeremen és a hajamra kenem, különösen a végére. 2féleképpen szoktam, mosás előtti pár órával kenem fel száraz hajra, akkor kicsit többet használok, meg mosás után vizes hajra teszek. Csak nyaktól lefelé.

Olvastam, hogy sokan tesznek a samponjukba, és úgy használják, el vannak ájulva, hogy nem kell balzsam sem utána. Így még nem próbáltam, mert zsírosodó hajam van, szerintem arra nem lehet túl jó.

Ebben megmutatja hogyan használja mosás előtt:

http://www.youtube.com/user/torrinpaige?blend=2&ob=1#p/u/23/..

2011. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet, kedves vagy. :-)
2011. máj. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!