Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyát kérdezzem meg, ha...

Anyát kérdezzem meg, ha borotválni akarom a hónaljamat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és még nem mertem megkérdezni vagy megmondani anyának hogy borotválni szeretném a hónaljamat, mert ciki most így nyár közeledtével. :S
2011. máj. 22. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ( bár ha anyud nem borotválja neked sem fogja engedni ) . És ha nem engedi veszel egyett leborotválod és neki nem kell tudnia, de ne maradj szőrösen, ott ne ! :)
2011. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzed kérdezd meg, de szerintem ez nem olyan nagy dolog, önállóan is megcsinálhatod magadnak. kb. 5 perc az egész
2011. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Hűha! Édesanyád nem lehet valami demokratikus alkat, ha ezt így kérdezed...:S Na, mindegy. Nem ismerem pontosan a kapcsolatotok, szóval azt nem tudom, hogy megkérdezd-e. Ellenben a borotvát nem javaslom: 1. Megerősíti a szőrzetet. 2. Nem tart sokáig a hatása. 3. Kipattogat tőle a bőröd. Én inkább az epilátort vagy gyantát javasolnék.
2011. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, ez az utolsó mondat nagyon nem lett helyes...
2011. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
lehet hogy 13 évesen azt a pár szálat nem epilálni és gyantázni akarja egyből ha még borotva sem volt a kezében :D
2011. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
ha úgy érzed, h úgy a helyes, h meg kell kérdezned, akkor tégy úgy. ha nem engedi, magyarázd el neki, h ez manapság már igénytelenségnek számít. nekem is van, h a lábam szőrös hosszúnadrág alatt, de a hónaljkutyus télen is kilátszik póló alól, meg tesióra meg minden.. ha pedig annyira ellenzi, vegyél egy borotvát, van otthon tusfürdő, 1 perc alatt lekapod, ahhoz a 3,5 szálhoz neked még borotvahab sem kell.:)
2011. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted,nem tudom,hogy a többi testrészedet itt főként a lábaidra gondolok,hogy azt gyantáztatod/epilálod/borotválod ,mert ha igen,és tudja,akkor sima ügy:) Megmondod,hogy 'Anya,szeretném a hónaljamat borotválni,veszünk egyet holnap/van neked itthon?' Ha pedig nem tudja,hogy szeded,vagy esetleg nem is szedted akkor mond el egyszerűen,hogy téged nagyon zavar és idegesít főleg így nyáron,rövid ujjú póló meg minden.Ha nem engedné meg(amit kétlek),akkor veszel te egy borotvált és lekapod:)

De énis inkább a gyantát javaslom,nem olyan vészes az se:)

2011. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérdezd meg ha nincs bűntudatod, gyorsan lekapod, és ha meglátja legalább tudni fogja hogy benned fel sem emrült hogy ez probléma lehet.
2011. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megkérdezném akkor, ha jóban vagy anyukáddal, és lehet vele ilyesmiről beszélni. Ha alapból tudod, hogy nagyon vaskalapos és nem reagálna jól, akkor vegyél borotvát (4-5 darab eldobhatót lehet kb. 400-500 forintért venni), és csináld meg. Nálam ez anno úgy ment, hogy ültem anyámmal a konyhában nyáron rövid gatyában, néztem a lábam és mondtam, hogy van rajta néhány szőrszál. Erre anyám mondta, hogyha zavar borotváljam le és ennyi. Pedig ő elég régimódi, sosem borotválta a lábát (jó, nem is nagyon van mit rajta). Még vett is a húgomnak borotvát meg habot mikor annyi idős volt, mint te.
2011. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!