Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta után mivel tudom...

Intim gyanta után mivel tudom eltüntetni a pirosas foltokat a bőrömöm?

Figyelt kérdés
Ami akár 4-5 napig is látszik néha.
2008. febr. 18. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekm az intim gyanta után a kozmetikus bekeni baba krémmel. és már másnap nem is érzem hogy leszedte. amúgy én is megpróbáltam és néha nagyon csúnyan megsértettem a böröm. azt mondta a kozmetikusom, ha nem jól szedi valaki akkor csúnya sérüléseket tud okozni. ö pl pár perc alatt, néhány huzással elintéz.
2008. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valamilyen krémmel le kell ápolni, sztem testápoló is jó. Mondjuk én rühellem az intim gyantát, mert sztem egyrészt baromira fáj, másrészt nekem másnapra az összes szőrtüszőm kipattogzik. Tudom undorító, de ha pasival lennék utána, akkor meg nyomkodhatom őket ki :D Szal részemről felejtős..
2010. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!