Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor és hány percet...

Hányszor és hány percet szolizzak 1 héten ahhoz. (? )

Figyelt kérdés

...hogy egyenletes legyen a bőrszínem. nem az a célom, hogy bőrrákot kapjak és az sem, hogy aszott bőröm legyen, csupán azt szeretném, hogy egyenletes legyen a bőröm színe.

Az arcom alapból sötétebb a testemhez képest plusz az arcomon vannak foltok régi pattanások után...


szóval tényleg csak egyenletes bőrt szeretnék elérni, heti hányszor kéne mennem ehhez és hány percre?

komolyan elég nekem a minimum, ami már eltakarja a bőrszín különbségeket.


használnék szoli előtti krémet (anti-age) és szoli utánit is ami gátolja a szabad gyökök kialakulását, hogy tényleg ne károsodjon a bőröm.


aki azt írná, hogy nyár van menjek ki napozni az kérem inkább ne is válaszoljon, köszönöm!


2011. máj. 23. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ma már nagyon sok helyen van úgynevezett eu-s szoli,ami azt jelenti,hogy nem olyan káros,mint a sima vagy csoki csöves szoli,bár én maradtam a réginél,mert az eu-snál kb.20 percre is tudtam menni,nem égtem le meg nem is volt büdös szoliszagom meg szép egyenletesen barnultam,csak hát az szól ellene,hogy tényleg sokszor kell menni,h tartós legyen. Ha sima szoliba szeretnél menni,akkor szerintem kezd 6perccel egy héten 2x pl.hétfő:6 perc,csüt v péntek 6 perc,rákövetkező hétfő:6 perc péntek 9perc. Aztán majd mehetsz 3x is,csak szépen szokjon hozzá a bőröd,ja és szoli után 2-4órán keresztül nem szabad zuhanyozni!Remélem segítettem:):)
2011. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!