Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem levágatni a hajam...

Merjem levágatni a hajam rövidre? 18/L

Figyelt kérdés
Elég hosszú hajam van, de már kezd zavarni, meg unom is. Jó lenne kipróbálni valami újat. Érdekelne a nagyon rövid haj, csak félek, hogy nem állna jól. Aztán meg majd várhatom, hogy visszanőjön... Valakinek van erről valami tapasztalata? Megbánta-e, vagy inkább pozitív élmény? Esetleg képek is jöhetnek, hogy kinek mi tetszik :)
2011. máj. 24. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ne kezd a legrövidebbel:) nagyon durva váltás lenne...

pedig olyan szééééép a hosszúúúú haaaaj:)

de ha nagyon unod, akkor is szerintem ne vágasd egyből rövidre, hanem vágass belőle, aztán még, és még egy vmennyit, és akkor majd látni fogod:)

am nézd meg frizuratervezőbe, igaz ez még nem biztos, h a valóságot mutatja, de az is azért mutat vmit:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
A hosszú haj minden nőnek jobban áll. Ne vágasd le.
2011. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam, mert szalagavatón tombolán nagyim nyert nekem egy ingyen hajvágást valami mesterfodrásznál, és gondoltam, hogy ha már úgyis érdekel a rövid haj, ő meg tudja majd normálisra csinálni, és tudni fogja, mi áll jól nekem.
2011. máj. 24. 01:36
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát a hosszú haj mindig nyerőbb. De a mester fodrász ért a szakmájához, öt kérdezd ne minket! A mértékkel rövidebb, az szívás. Mert hirtelen váltás még lehet nyerő, de a lassan elfogyó haj az a férfiakat taszítja, mintha a nőiségedet veszítenéd el ilyen lassan. Röviddel lehetsz vamp, mint Ördög Nóra.
2011. máj. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Igaz,hogy lány vagyok,de a hát középig érő hajamat levágattam iyenre:http: [link]

És nem bántam meg,mindenki azt mondja,hogy milyen jól áll,igaz alacsony vagyok(160)és a nagy haj biztos összenyomott:)

Milyen az arc formád?ovális,kerek,szív alakú?

16L

2011. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Előző miért tetted???????
2011. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

06:34-es mintha én írtam volna a válaszod,én is levágattam a hátközépig érő hajam,olyanra mint a 06:34es linkje.Mindenki mondja hogy jobb a rövid,csak a párom szerint nem.Most egy kicsit bánom hogy levágattam.Ez már most mind1,szerintem fokozatosan vágasd le a hajad(lessz időd oan átgondolni,és lehet hogy nem is álla jól),ne egyből rövidre.

24/L

2011. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis ki kell próbálni, a hosszú haj annyira unalmas , meg kommersz már.Nincs annál kiábrándítóbb egy nőben, hogy van egy hosszú haja és nem csinál vele semmit..felköti lófarokba aztán kész. Igénytelenség, ehhez nem kell hosszú haj.
2011. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen merd:) pl. nekem nagyon tetszik ez: [link]

bár ha ennyire azért nem akarod rövidre akkor szép az a Victoria Beckhames, amit már belinkelt valaki!

2011. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sosem értem, minek ezen problémázni. A haj az haj, úgyis megnő! Nem a karodat akarod levágatni!
2011. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!