Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fel lehet egy doboz hajfestéke...

Fel lehet egy doboz hajfestéket több alkalomra elosztva használni?

Figyelt kérdés
Csak a szakállamat szeretném befesteni. Vettem egy palette sötétbarna hajfestéket, van benne egy tubus, meg aktivátor lötty (ill. pakolás is). Viszont egyszerre nem kell a kis szakállra annyi, hogy elfogyjon mind. El lehet osztani több adagra, vagy megromlik, ha kibontom? (Ha van ötletetek a kivitelezést illetően, az is hasznos lenne)Köszi!
2011. máj. 24. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én használtam már több alkalommal, szerintem ha egy szekrényben visszacsomagolva eltárolod, nem lesz semmi baja!
2011. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fel lehet, de ne a keveréket tárold, mert úgy tényleg megromlik, hanem külön-külön a két komponenst.

Vissza kell mind a kettőt rendesen zárni.


A felhasználói útmmutatóban ellenőrizd a keverési arányt a két lötyiből, és úgy keverd ki a kisebb mennyiséget.

2011. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, rá is van írva
2011. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15.38 vagyok, ja úgy tényleg, azt hittem összeöntve akarod
2011. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni, hogy külön-külön tárolva gondoltam! Köszi mindenkinek!
2011. máj. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!