Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sok fogkrémet tettem a...

Túl sok fogkrémet tettem a pattanásaimra, és most tiszta piros az egész, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap este túl sok fogkrémet tettem a pattanásaimra (amik azért jöttek elő mert hamarosan megfog jönni) hogy eltűnjenek. Rajta szoktam hagyni este, és másnap leszoktam mosni.. reggelre mindig eltűnnek, elhalványulnak most nem ez történt. Tiszta piros az egész meg körülötte még most is.. mivel tüntessem el?
2011. máj. 24. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg szemcseppel! (pl. [link] , de szerintem bármilyen jó)
2011. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szemcsepp pattanásra?
2011. máj. 24. 20:46
 3/5 Toth Maria Terezia válasza:
Kamilla tea borogatas,vagy jeges borogatas mindketto nagyon jo.egyebkent felragta a fogkrem azert piros,akar ki is sebezhet tole.
2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szemcsepp tényleg jó a patanásra, mivel összehúzza az ereket, és eltünteti a pirosságot.mivel steril, nem fog ártani.
2011. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. máj. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!