Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Picit hullámos hajból igazi...

Picit hullámos hajból igazi hullámokat drogériás termékkel?

Figyelt kérdés

Kicsit hullámos a hajam, ha magától szárad, de nem az a fajta, ami úgy jól is néz ki. Gondoltam megpróbálok valami göndörítő, hullámosító habot.

Sunsilk volt itthon még régről, azt raktam rá, és először hajszárítóval fújtam aztán magától hagytam száradni. Egyik felén hullámosabb lett mint a másikon, de talán túl apró és lapos hullámok. Nem is tudom, hogy mondjam, a lényeg hogy nem tetszett, inkább úgy nézett ki mintha nem szárítottam volna be, csak hagytam volna magától száradni - az én hajam esetében ez negatív értelműnek számít.

Szóval olyan termékeket szeretnék kipróbálni, amik szép hullámokat csinálnak, mindenféle hajcsavaró és hajsütővas segítsége nélkül. Lehetőleg 2000 Ft alatti áron.

Előre is köszönöm.


2011. máj. 25. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a garnier fructis göndörítő habot ajánlom, az összes többi garnier terméket egy kalap sz@rnak tartom, de ez valami zseniálisan jól sikerült, jobb, mint a szalonban kapható méregdrága loreal (nem vicc).

Ha neked alapból esetleg normális hullámok is ki tudnak alakulni a hajadban, akkor ezt használhatod, de ne hajszárítóval szárítsd, mert az csak szétfújja és olyan lesz, mint egy szénakazal. Enyhén nedvesre szárítsd meg (majdnem szárazra) a hajszárítóval csak és akkor tegyél rá hajhabot, de ne túl sokat, csak mondjuk összeen egy kisebb almányit (én több részletben szoktam, hogy biztosan jusson mindenhova). Utána alulról felfelé kicsit nyomogasd meg, amíg olyan hullámos nem lesz, amilyet akarsz és utána hagyd megszáradni magától (vagy ha van diffúzor a hajszárítódhoz, akkor azzal szárítsd, de a lehető legkisebb fokozaton).

Ha magától nem lesz szép, akkor én még azt szoktam (félig meddig lustaságbl is), hogy ugyanígy szinte szárazon rárakom a hajhabot és felkonytyolom balerinakontyba, vagy 2 oldalra balerinakontyba, de nem túl szorosan, és úgy alszom. Nekem így pont szép hullámos lesz.

2011. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ki fogom próbálni.

Más termékek is érdekelnek, ha valaki tud még, írjon nyugodtan.

2011. máj. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!