Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szám mindkét sarka sötétebb...

A szám mindkét sarka sötétebb színű, mint a bőröm! Miért van ez? Nagyon zavaró!

Figyelt kérdés
Olyan mintha kifestettem volna barna festékkel a szám széleit...
2011. máj. 25. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szedsz fogamzásgátló tablettát? -mert nekem ez akkor volt, mikor még szedtem. Ugyanis nyáron mikor erősebb a sugárzás+még fogamzásgátlót is szedsz érzékenyebb a bőröd(fényérzékenység), és akkor jobban pigmentálódsz...
2011. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek... Ez már kb úgy általános iskolás, 1. osztály óta fennáll! És már nagyon elegem van abból, hogy megnézik a számat, hogy mi van vele:(
2011. máj. 25. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
:(( akkor nemmtudom mitől lehet, de szerintem májfolt. Érdemes lenne megmutatnod egy bőrgyógyásznak....
2011. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan mintha barna erek futnának végig a szám sarkain... régebben ekcémás voltam, és ezért az államon is sokkal sötétebb a bőr... Talán ki kéne próbálnom a citromot, hátha... Amúgy megfogom mutatni egy bőrgyógyásznak, mert ez elviselhetetlen... :( Köszönöm a segítséged!
2011. máj. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!