Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZOLNOKON jó mosoda? Műkörmös?...

SZOLNOKON jó mosoda? Műkörmös? Szoli? Konditerem? Fodrász? Kozmetikus?

Figyelt kérdés

Ami olcsó is?


Köszi!


2011. máj. 25. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A baross uton lévő szoli szerintem elég jó és árban is elfogadtható 450/ 5 prc de van 10+2 alkalmas bérlet 3000 forintért. Körmöst én Szajolba tudok neked ajánlani 10 perc Szolnoktól Nagy Lászlóné Böbi. 3000 körül van nála egy épitett zselés ful extrás köröm ami tartós is nekem 3-4 hete bír és elég gyorsan is dolgozik másfélóra sincs míg elkészül. Fodrászt pedig Törökszentmiklóson az is közel van Szolnokhoz Molnárné Nagy Eszter szépen dolgozik, árban is jó és nagyon jó fej csaj. Szerintem megéri hozzájuk elmeni mivel olcsóbbak a szolnoki áraknál minőségben pedig verhetetlenek. 4-5 éve hozzájuk járok és sosem kellett csalódnom. Leg vadabb elképzeléseimet is megvalósitják. Konditeremnek a Baross uton lévő fittnes klubbot ajánlom a szapáritól nem messze. Mosoda pedig van az Adyn nem drága mindent elvállalnak és olcsó is:) Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!