Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen hírtelen híztam és a...

Régen hírtelen híztam és a bőröm elszakadt, ilyen terhességi csíkjaim lettek. Azóta lefogytam teljesen és aktívan sportolok de a csíkok megmaradtak. Mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"Terhességi csíkjai" csak terhes nőknek vannak. Te gondolom a striákról beszélsz.

A striát sehogysem lehet eltűntetni, vannak kozmetikai termékek, amik erre a célra vannak, de ezek egy Ft-ot nem érnek, nem is használ egyik sem.

Azt hiszem van lézeres kezelés striákra.

Google-izz rá: stria eltűntetése...

2011. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2011. máj. 26. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első: a köznyelv így hívja, és? :D

Hát sokat nem lehet velük tenni, tényleg csak pénzkidobás. Az évek alatt halványulnak.

Igazából én úgy állok hozzá, hogy mindenki tele van hasonló hibákkal, nem zavartatom magam, és simán felveszek rövidnacit és ki merek menni strandra is. :D Sajnos ezeket csak megelőzni lehet valamennyire, persze az extrém változást akkor se bírja a bőr. Kend rendszeresen, mást nem tudok. A bolti csodakrémekre tényleg nem éri meg pénzt kidobni, az ilyen profi kezelésekről meg nem tudok, majd ha lesz feleslegesen annyi pénzem talán. :D

2011. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

A köznyelv sem hívja terhességi csíkoknak-.-'

Egyébként nekem is vannak, a hirtelen hízástól-fogyástól (nekem meg már mindkettőben volt benne részem bőven), de el nem tűnik, csak elhalványul, az enyémek régen lilásvörösesek voltak, most pedig szinte teljesen olyan, mint a bőröm, kicsit világosabb.

2011. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Akkor mi a különbség a terhesséi csík és stírák között?

Én mindig terhességi csíknak hívtam o.o

Ha fiatal vagy, akkor elvileg eltűnhet.

2011. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is vannak srtiáim pedig se nem fogytam se nem híztam. ezek egyébként repedések tehát nem tűnnek el. nekem fehérek és utálom, pedig 14 éve aktívan mozgok meg minden, szóval nem is értem mitől lettek :S

21/L

2011. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam h a lányoknál egyszerű fejlődésből adódóan is kialakulhat szerencsétlen esetben. Oszt társnőmnek is van pedig az átlagtól vékonyabb és mindig is az volt.
2011. máj. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!