Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, az elöl hosszabb,...

Fodrászok, az elöl hosszabb, hátul rövidebb haj könnyen kezelhető? Van ennek a viseletnek hátránya?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
annyi, hogy vasalni kell, mert akkor áll szépen (ha nem szögegyenes a hajad)
2011. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nem vagyok fodrász, de 2 bnőmnek is ilyen haja van, annyi h vasalni kell mindig, különben ha göndör a hajad(az egyiküknek az) akkor szétáll és olyan mint a szénakazal

esetleg még az lehet a hátránya, hogy ahogy megnő elvesztheti a formáját.:S

2011. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén nem fodrász, de véleményem van, hátha segít. :D

Nagyon ritkán látok jól vágott, ilyen fazonú hajat. Általában az első hosszabb rész és a hátfő, megszedett rész közt szinte semmi kapcsolat, amint nem fodrász lövi be, látszik, hogy nem illik össze.

Ha nincs tényleg szögegyenes hajad, akkor vasalni kell. Havonta vágathatod, mert ha elkezd lenőni, hülyén néz ki.

Az eleje a szemedbe hullik, zavar írásnál, de összekötni sem igazán lehet, ha meg 800 csattal hátrafogod, elég bénán néz ki. :D

2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*hátfő=hátsó. nem tudom, hogy gépeltem el ennyire. XD
2011. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2011. máj. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!