Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás begyulladt, az...

Pattanás begyulladt, az arccsont környékén?

Figyelt kérdés
Volt egy pattanásom az arccsontomon ami szinte már fájt. ma reggel kinyomtam majd lekezeltem alkohollal. Azóta bedagadt egy picit az a rész. Esetleg mivel tudnám kezelni mert érzem , hogy húzódik a bőröm. Továbbá volt valaki hasonló helyzetben már ?
2011. máj. 27. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sudocrem, tényleg nagyon jó rá, nekem még a miteszereimet is majdnem teljesen eltüntette.
2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet és legközelebb ne nyomkodd, hanem amikor érzed, hogy alakulóban van, akkor kend be. Legjobb a sudocrem, de ha csak neogranormon van akkor az is megteszi. De ha veszel, akkor mindenképpen sudocrem, nem drága, sokáig elég és tényleg csodákat tesz, nekem ilyen volt ilyen lett fotókat lehetne készíteni az arcomról...
2011. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!