Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta már a Pro...

Valaki használta már a Pro Aktivot? Azt a drága pattanáskezelő szettet, amit a teleshopreklámokban szoktak reklámozni;tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt találtam róla a neten: mi is megrendeltük még tavaly, első két hétben látványos eredmény, utána szinte semmi, de nem lesz vele rosszabb. nem a terméken van a hangsúly hanem a használatán, szóval először radírozd le a bőröd, mosd le. utána valamilyen tonikkal tisztítsd vattapamacs segítségével, és végül valamilyen éjszakai/nappali krém. ez a proactív technika. én ezt mai napig csinálom, csak negyedannyiba kerülő termékekkel és a hatás ugyanaz, szóval így jó. meg szerintem elég este megcsinálni, mivel nappal -ilyen időbe- csak zsíros lesz a krémtől a bőröd és kiizzadod. --> remélem segített!! =)
2009. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is használtam kb 2 évvel ezelött ,és semmit nem használt ! Csak pénz kidobás volt !
2009. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!