Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázószett? Gyantaszett?

Gyantázószett? Gyantaszett?

Figyelt kérdés

Az epilátorral kapcsolatosan csak negatív tapasztalataim vannak, azt ne ajánlja senki .. Köszi:)


Eddig szőrtelenítőkrémet használtam (csak már kikészült tőle a bőröm..), meg borotvát, de utóbbival nem bírom teljesen eltávolítani a szőrt a hónaljamról.. :S Voltam már kozmetikusnál, és a gyanta egész tűrhetőnek tűnt, csak elég drága ez mifelénk. Vettem kézzel melegíthető gyantát, de csak összeragasztottam vele magam. :D Most elhatároztam, hogy veszek gyantamelegítőt, vagy gyantagépet.


Konkrétan még nem tudom, mi a kettő között a különbség, de ha valaki felvilágosítana, nagyon megköszönném..


Lábra, bikinivonal és környékére, hónaljra szeretném használni.

Tényleg kitart 3-4 hétig? Tényleg leszed mindent?


[link]


[link]


Melyiket és mért ajánlanátok? Valakinek valami tapasztalata van?


Nagyon köszi előre is:):):)


2011. máj. 28. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, és hogy mennyibe kerül, az is !
2011. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) akkor várjunk együtt a válaszokra:D
2011. máj. 28. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van amilyen a talán az első link 2. képén, amit konnektorba kell dugni, már jó régi, szerintem több mit 5éves, de jól bírja a strapát.

A gyanta nálam változó, hogy leszedi-e a szőröm, van hogy utána kell borotválnom, de most például teljesen jó lett.

Érdemes állványos töltőset venni, mert nekem mindig útban van a zsinórja gyanta felkenés közben,(ki lehet húzni belőle, de gyantás kézzel nem bíbelődök vele). Kell egy két mutatványt csinálni, hogy szépen le tudd húzni a csíkot, de bele lehet jönni. Ha érzékeny a bőröd akkor inkább a térdhajlatot hagyd ki, és nem tudom combot gyantáznál-e vele, mert annak a hátulját se célszerű, mert lehúzni se nagyon tudod. Egyébként ezek a gépek, már gyorsan felmelegítik a gyantát, tehát nem kell sokat várni, de én például forró fürdővel és testradírozással kezdek, hogy könnyebben ki tudja húzni a szőrszálakat.

És nem használok x-epil patronokat, csak simát, mert az is teljesen jó, plusz érdemes egyszerre egy csomag lehúzócsíkot is venni, mert (bár én tényleg ritkán használom, csak nyár elején, leginkább), mert az jó sokáig elég, főleg ha mindkét oldalát használod (ha elhasználtad az egyik oldalát tegyél rá papírtörlőt és szaggasd olyan alakúra mint a csík, így dupla annyi ideig tart). a patron is újra felmelegíthető, tehát az is sokáig használható, így végül is semmibe nem került csak egyszeri 5000ft-os kiadás (ezen az oldalon nagyon jó árban van)

Érdemes megvenni, és most már én is elgondolkodom rajta, hogy vegyek-e egy állványosat.

ja igen, és csak lábra használom, bikini vonalra nagyon fájdalmas, a hónaljam meg nem szőrös

2011. máj. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a tartalmas válaszodat, praktikát, ötletet, mindent :) Akkor beszerzek egy ilyet :) És, ahogy látom, te is :D:D
2011. máj. 29. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

már biztos nem aktuális a kérdés, mert egy éves, de nem tudom, megvetted-e végül a gépet.

én a hétévégén vettem az első linken található happy roll nevezetűt. még nem próbáltam ki, de én is hasonló elven vagyok, mint te a borotvával, szőrtelenítő krémmel, és a hideg gyantával. és ezért áldoztam é is inkább 5000 ft-ot, de évekig megvan legalább. a patron bele meg nem vészes árú, egy patron 3-4 alkalomra elég, ami majdnem 4 hónapot jelent...

2012. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!