Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Artalmas a napi hajmosas?

Artalmas a napi hajmosas?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 21:53
 1/9 anonim válasza:
100%
IGEN! Jobban fog zsírosodni, mert mindig megmosod és a szervezeted azt úgy veszi,hogy keveset termel. Ráadásul minden nap mindenféle kémiai cuccokat kensz a hajadra,ami ugye a samponban van. És a hajszárító még szárítja is és jobban fog töredezni...
2011. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mit tegyek mar annyira zsirosodik hogy az valami hihetetlen??
2011. máj. 28. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem menj el orvoshoz, és kérj tőle tanácsot, vagy gyógyszertárban biztos adnak valamit! Nem csak neked zsírosodik a hajad, nekem is, mindenkinek! Én 3-4 naponta mosom, max.5-ik napon, de akkor már nagyon zsíros! :SHintőpor is segít, szórsz egy kicsit a hajadra és eldörzsölöd, beszívja a zsírt.

Még ezt tudom ajánlani! [link]

2011. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen! jobban zsírosodik, korpásodik.. heti 2 a normális, maximum a 3!
2011. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát heti 2x-3x kéne mert úgy még nem mosod le nagyon
2011. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%
Elvileg ártalmas, bár egyre több az olyan sampon, amire azt írják, napi használatra. Ezekkel az a baj, hogy legalább 2 naponta tényleg meg kell mosni a hajat, mert lehet hogy hajmosás után szépnek és egészségesnek tűnik a hajad, de másnap már nagyon megviselt, újra meg kell mosni.. Ez viszont nagyon szárítja és roncsolja a hajat. Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, vagy kérdezd a fodrászod, hogy ő mit ajánl, biztosan tud segíteni hogy milyen készítményeket használj.
2011. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] én ezt használom, ezt minden napra lehet használni, de én kb. 3-4 naponta mosok vele hajat! :)
2011. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 naponta mosok hajat, nem festetem, gyönyörű szép egészséges, sűrű évek óta
2011. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!