Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Inversion Femme szépségvitamin...

Inversion Femme szépségvitamint eladnék. Szerintetek mennyiért tudom eladni? Féláron megveszik? Ha igen, hol hirdessem meg?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam Inversion Femme szépségvitamint. Szerintetek megbánom ha eladom? Annyi jót hallottam róla de ...most nagyon megszorultam, kellene másra a pénz. Esetleg szedtétek már?
2011. máj. 29. 09:03
 1/1 anonim válasza:

Én ezt olvastam róla:

Az Inversion Femme Anti-Aging formuláját elismert francia tudósok fejlesztették ki.

16 ternészetes összetevő lassítja le egyetlen termékben az idő hatásait a bőrön, a hajon, a körmön, ráadásul az alakon, mivel felgyorsítja az alap anyagcserét is.


2 db piros kapszulát reggelre C-Vitamin, zöld tea vizes kivonata, természetes bétakarotin, cink, szelén, krón és borrágófű olaj (Omega 6 forrás).

1 db ezüst kapszulát estére Cápaporc, szőlő kivonat, B2, B5, B6, B8 Vitamin, réz, vas és halolaj (Omega 3 forrás).


Mivel természetes hatóanyagokat tartalmaz és a tapasztalatok is nagyon jók vele kapcsolatban én szedném. Ez legalább segít, nem úgy mint a többi gagyi készítmény.


Sajnálom,hogy el kell adnod mert kár érte de 6500-ért szerintem biztos eltudod majd adni. Azt nem tudom megmondani hol hirdesd de szerintem bárhova felteszed kapkodnak majd érte.

Sok sikert!

2011. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!