Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mégis mit csináljak? Az...

Mégis mit csináljak? Az életebe nem fogok normálisan kinézni?

Figyelt kérdés

A hajam ha csak úgy hagyom és semmit nem csinálok vele, borzasztóan irritál és furán néz ki. (furcsán hullámosodik, göndörödik meg nem érzem jól magam benne) Így nem jó. Ha esetleg kivasalom, az sem jó mert rögtön az egész elkezd töredezni és szálkásodni. (még akkor is ha csak 1 héten egyszer vasalom ki) Ez sem jó. Meg az az érdekes hogy zsíros is szokott lenni, meg száraz és szállós is... Ki érti ezt?

Nem értem mit tegyek, mert sehogy nem jó. SEHOGY.


2011. máj. 29. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menjél el egy fodrászhoz, és kérjél tanácsott.

Gondolom ajánlani fog egy csomó hajterméket, ezeket elkezdheted használni..


Persze hagyhatod hogy levágasson, csináljon valamit a hajaddal..


20/F

2011. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van hajvégápoló, meg különböző pakolások próbálj ki egyet.

Miért nem göndöríted??

Ha nagyon rossz, akkor vágasd le azt kész.

2011. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

levágatni azt nem fogom meg göndöríti a halál! :D

Hát jó. Elmegyek a fodrászhoz... Bár nem tudom tud e segíteni, mert tényleg elég problémás a hajam. Meg az is baj hogy nem tudom magamnak megcsinálni a hajam ezért anyukámat kérem meg. Ő meg folyton felhúzza magát...

2011. máj. 29. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problemam. Bar masok azt mondjak jo leengedve de en nagyon nem erzem jol magam.Inkabb altalaban osszefogom.Biztosan ha nagyon draga termekekkel apolnad valamennyit segitene,de lehet meg az sem.Nem tudom.
2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hosszú éveken át ilyen volt a hajam nekem is. Rengeteg márkás, nagyon drága terméket kipróbáltam,nem segített. Pár hónapja tojáspakolást teszek kétnaponta a hajamra, azóta selymes, könnyen kezelhető, rugalmas, egészséges!
2011. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tojáspakolás? Eltudnád mondani pontosan hogyan használod?
2011. máj. 29. 18:53
 7/9 anonim válasza:
2 naponta csinálom. 1 darab tojást felverek és rákenem végig a hajamra,mindenhova, fejbőrre is. Nekem vállig érő hajam van,így bőven elég egy tojás. Szóval bekenem vele alaposan a száraz hajamat, rá zacskó, és egy vastag téli sapka.3-4 órán át rajta hagyom,utána alaposan kiöblítem, és hagyom megszáradni, nem használok hajszárítót.
2011. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kifogom próbálni. :) Mondjuk nem tudom elég lesz e 1 héten egyszer.
2011. máj. 29. 21:38
 9/9 anonim válasza:
Szerintem legalább kétszer egy héten csináld meg, ha kétnaponta nem is tudod.
2011. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!