Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy gyantázzak? (bővebben lent )

Hogy gyantázzak? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

tudom ,hogy nagyon nagyon sok kérdés van : D de én most több dolgot szeretnék megkérdezni.szóval...

1. ugye én eddig borotváltam, és most le akarom gyantáztatni...pénteken borotváltam és most meddig hagyjam nőni?

2. Milyen gyantát vegyek?

3. Először inkább menjek kozmetikushoz, és csak azt csináljam magamnak?

4. A combomnak a hátsó részét, hogy az istenbe gyantázzam le, amikor nem is látom?: D

5. Hogy feszítsem meg jól a bőröm? (hónaljamon,hasamon,karomon)

6. mennyibe kerül a gyanta?: )


köszi a válaszokat ^^


2011. máj. 30. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű.Ha nincs gyantamelegítőd használj hideggyanta csíkokat.Fertőtlenítsd a bőrt előtte.Helyezd rá a csíkokat és lerántod.A láb hátsó részénél kérd meg a barátnőd,hogy segítsen,ő szépen le tudja szedni.A lábgyanta kozmetikus nélkül is megy.Utánna ismét fertőtlenítsd akkor elkerülöd a szőrtüszőgyulladást,mindíg feszes legyen a bőr.3 óráig ne érje se nap,se víz.Nem tudom mennyibe kerül én meleggyantát használok.
2011. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mért ne érje se nap se víz?: D az nem lehetetlen? csak fürdik az ember
2011. máj. 31. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írtam 3 órán át ne érje,ennyi kell,hogy a bőr megnyugodjon és összehúzódjanak a kis sebek ami a szőr eltávolításával jár.Így nem lesz pigmentfelhalmozódás és gyulladás.
2011. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj tényleg, ne haragudj : < és körülbelül milyen hosszú legyen a szőr,mire újra legyantázom?
2011. jún. 1. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
4-5 mm ajánlott ahhoz,hogy szépen ki tudd szedni.
2011. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!