Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a ritkított...

Mit csináljak a ritkított hajammal? 2 éve ritkítottam, és még azóta is van csomó kiálló hajszál! A régi, egységes hajam akarom vissza. = (

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 17:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
menj el a fodrászhoz ő csináljon valamit, vagy tupírozd fel!!
2011. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy ahhoz a retek fodrászhoz vissza nem megyek!!! Elrontotta nagyon a hajam... tupírozni meg nem nagyon akarom, mert az kissé roncsolja a hajat... Azon gondolkozom hogy levágom nyakig érőig a hajam, mert akkor kb egységes lesz, viszont már régóta akarok hosszú, hosszú hajat... Most hátközépig ér... 8 hónapja még csak nyakig ért. Mit csinálhatna vele a fodrász amúgy? Köszönöm a választ!
2011. máj. 31. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is bajom lett a ritkítástól.2 cmes hajdarabok hullottak még 2 évig is talán.Elvékonyítja elrocsolja a ritkítás.Ha mennél egy másikhoz,vágna belőle egy kevéskét,talán eltüntetné a sérült hajszálakat.Kicsit vágass belőle,attól felfrissül.De ha úgy érted hogy nem egyforma hosszúak a szálak,csak utána tud nőni.
2011. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de sajnállak! :( Én is pont így voltam, de mostanra már jobb a helyzet! Rendszeresen mentem vágatni a hajam végéből. Lehetőleg minél többet. De nekem se volt szívem levágatni rövidre. Az a lényeg hogy kíméld a hajad és sokszor vágasd, ugyanis mindig kicsit újratörik a vége felől a tépett, ritkított haj. Ezért nem elég ha ritkán mész vágatni.


Helyrejön, kitartás! :)

2011. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ez még lemaradt: Én pantene balzsamot használok (olyat amit nem kell kiöblíteni). Azt kenem a sérült részekre. Ez megvédi a további újratöréstől 2 vágés közt.
2011. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaat! :) Mennyi idő után jött úgy rendbe? Én már próbálkoztam azzal hogy hol ezen az oldalon van elválasztva, hol azon, de csak rosszabb lett. :( Mennyi időnként vágassak a végéből? Néha itthon levágok magamnak úgy 1 cm-t... Bárcsak ne vágtam volna le a hajamat régebben! Istenem! :(
2011. jún. 5. 12:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb 2 havonta. Hol többet hol kevesebbet. Az otthoni hajvágással vigyázz, mert ha életlen az ollód az is törheti.
2011. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után jön rendbe kb?=s köszönöm a segítséget :)
2011. jún. 8. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahogy lenő, és kevésbé törik már tovább. Nyugi, helyrehozható. :) De azért 1-2 centi nem mindig elég! :D
2011. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a bajom hogy törik, hanem hogy sok a kiálló hajszálam a ritkítás miatt... nagyon bénán ritkították... segéd volt a nő... Azóta ilyen rondaa... :(
2011. jún. 9. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!