Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász által használt...

A fodrász által használt professzionális festékek mennyivel jobbak, megbízhatóbbak a színeredményt illetően, mint az otthoni használatra szánt boltban kaphatóak?

Figyelt kérdés
Nem ért benneteket csalódás a fodrásznál, hogy nem azt az árnyalatot kaptátok, amire számítottatok?
2011. jún. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem nem.Igaz sosem a fodrász festékével lett festve a hajam,mert mindig hoztam a megfelelő színt,hogy fesse be.

És mindig olyan színt kaptam,amilyet szerettem volna:)

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor biztos tudod az arányokat! :)

Hogyan lehetne sötétbarna hajból világosbarnát csinálni?

El lehet érni úgy is, ha megveszem a bolti világosszőke festéket?

2011. jún. 7. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
A Loreal Sublime Mousse sokkal szebb természetes árnyalatú festék, mint amit fodrász valaha is festett nekem! 1500-ért megvan , egy jó fogrász meg 15000! Csak arra figyelj hogy 2-3tal sötétebb lesz mint amit állítanak!!! pl a 700-ason már igazi szőke van közben középbarna lesz a hajad, detto olyan mint amilyen festés előtt volt a hajam. Ilyen természeteset ey fodrász sem tud!
2012. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!