Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj leszivatásához árak esetleg?

Haj leszivatásához árak esetleg?

Figyelt kérdés
festett vörösből szeretnék mást varázsolni, és azt tanácsolták elősször szivassam le... körülbelüli árakat tudnátok irni,? csak a spórolás végett :P
2011. jún. 1. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagyon változó.

Sok fodrász el sem vállalja mert ott helyben kihullhat a hajad.

Mindenképp a saját fodrászod kérdezd.

2011. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne szívasd le azonnal. Próbáld ki a ColorB4-et. Háromezer forint, a dm-ekben kapni. Sok videót láttam, ahol a vöröst hajszínt is leszedte. Próbáld meg először ezzel, max. annyira roncsol, mint egy hajfestés. A leszívatás nagyon drasztikus, tönkreteszi a hajat. (Az elsőnek igaza van, nem sok fodrász vállalja el túl boldogan. Barátnőm vörösből szőke lett, egy hét múlva a tarkójánál letört a haja, csak a felső három centi maradt meg.)
2011. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, a terméknek utánna nézek
2011. jún. 1. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
csak akkor szivattasd le, ha bevállalod, hogy esetleg állig érő hajad is lehet, mert annyira megtöri! nem rémítgetni akarlak, de nekem mellig érő padlizsán hajam volt, leszivattam, és annyira kicsinálta, hogy az államig le kellett vágatni.
2011. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A ColorB4-ról itt egy videó, ami vöröses hajjal van. :)

http://www.youtube.com/watch?v=-_eMbaeBbZw&feature=related

2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!