Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke a hajam eredetileg!...

Szőke a hajam eredetileg! Most be szeretném festetni feketére! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Színező mennyire fogná be? Nem lenne foltos a hajam?
2011. jún. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fodrásszal festened simán befogja , csak az a baj h utána nem tudod semmilyen más színre átfesteni , csak ha megvárod még lenő (az meg elég ronda lesz)
2011. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben már 2-3 hetes lenövés is kopaszodó hatást nyújt mivel a töve sokkal világosabb mint a többi része.
2011. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt állandóan festegetni kellesz.. (v leszivatni?)
2011. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ahogy előttem írták, a fekete az a szín, ami nem kopik ki a hajból és átfesteni, leszívatni se nagyon lehet rendesen (ronda szürke hajad lesz, és foltos leszivatás után). És tényeg kopaszodó hatást kelt, amikor lenő. Nem véletlenül szokták javasolni, hogy max 2-3 árnyalatot ajánlott eltérni az eredeti hajszíntől, már a 3 árnyalat is nagyon drasztikus változás, de ennél több az őrültség, mert azt már képtelenség rendbentartani. Ez olyan, mint amikor valaki sötétbarnáról festi szőkére a haját, már egy hét után látszik a lenövés. Veled ugyanez lesz, csak inverzben... Ne csinálj hülyeséget. Ha sötétebbet akarsz, akkor esetleg világosbarna, barna, de feketét ne!
2011. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan szeretnének természetes szőke hajat, biztos nagyon irigykednek. :) Ne rontsd el a szép hajad! Nekem világosbarna az eredeti hajszínem és befestettem annak idején feketére. Hát, mondhatom megjártam a poklot. 15-20 cm-t is kellett vágatnom leszivatás után. Soha többet fekete! Most éppen lenövesztem. Kibírom talán az az 1 évet még... inkább legyen egészséges a hajam. Szóval én a helyedben 1000X is átgondolnám!
2011. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne. :) Nekem is szőke, 5 évig voltam fekete, bár az utolsó közel 1 évben sötétbarnára festettem, ennek köszönhetően tudtuk viszonylag szépen, egyenletesen leszívni. Most szép barna. Nagyon szerettem a feketét, de nagyon csúnya a lenövés és sajnos rettenetesen roncsolja a hajat!


Inkább a sötétbarnát ajánlom! Nem olyan természetellenes, mint a fekete festék, de nagyon szép sötét az is és könnyebben meg lehet tőle szabadulni!

2011. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!