Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Patronos gyantát hogyan lehet...

Patronos gyantát hogyan lehet melegíteni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs erre a célra való gyantamelegítő gépem, mikróban meg -nekem- nem sikerült. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehetne felmelegíteni, és aztán egy darabig melegen tartani egyszerűen?
2011. jún. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
meleg vizes fazékba állítod.
2011. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mikróba mit nem sikerül?

kell neki vagy 3 perc oszt kész

évek óta így használom, semmi bajom nem volt még belőle

2011. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez függ a mikrótól is. az én mikrom pl. ősrégi és cskúgy szikrázott meg pattogott benne a gyanta.

a legjobb megoldás szerintem, ha egy fazékba forralsz vizet, utána átöntöd 1 hőálló hosszúkás tálba(olyanba,mint 1 termosz), beleállítod a gyantát, a tetejére pedig 1 fazéknak a tetejét teszel. én mindig így csinálom, tovább forró marad a víz.

remélem érthető voltam.

sok sikert hozzá!

2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!