Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma lementem szoliba, de...

Ma lementem szoliba, de másikba ahova szoktam, és jelenleg ugylátom alig vagyok barna. Holnap mehetek a bevált szolimba?

Figyelt kérdés
a beváltnál mindig látszik, most elég sápadt vagyok...9 percen voltam ma, 12őn szoktam
2011. jún. 2. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak szolik ahol nem aznap látszik meg az eredmény hanem fokozatosan jön elő, én is ilyenbe járok. Nekem szinte sosem aznap látszik hanem másnap vagy fél nappal később....semmi értelme ennyire görcsösen nyakra-f.szra szolizgatni, hanem fokozatosan, türelmesen, ha nem látszik tüstént azonnal a csokibarna bőr akkor nem kell rohanni a másik szoliba hogy talán majd ott.....a bőrödet mindenképp pihentetni kell legalább 1 teljes (vagy 2) napot mielőtt megint mész különben 25 éves korodra olyan ráncos leszel hogy csak na.
2011. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy napot hagyj ki!
2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!