Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, korpás, viszkető...

Zsíros, korpás, viszkető hajra miket tudtok? Ez gomba lehet? Grapefruitmag kivonat segít rajta?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha viszket akkor hajat kéne mosni:D
2011. jún. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyes hajad van. Valszeg nem jó a samponod.
2011. jún. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár gomba is. Mindenféle csodaszer helyett én a jól bevált hatásos kezelést választanám, vegyél Nizoralt, ha gomba, akkor elmulasztja. Ha nem, akkor irány a bőrgyógyászat.
2011. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Általában minden nap megmosom..

amúgy köszi a többinek..valszeg Nisoral lesz belőle, a Head'n'Shouldersszal nem sokra meygek..

2011. jún. 3. 08:52
 5/8 anonim válasza:

A túl gyakori (napi) hajmosás is tetézheti a problémát.

Nekem is hasonló tüneteim voltak, de az utóbbi időben erősen elkezdett hullani is. A doki felírt egy elég drága cuccot és mivel semmi más nem használt... Most úgy néz ki, hogy javul és csak heti 2 alkalommal mosok hajat a doki javaslatára, már nem zsírosodik annyira.

2011. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen elsőre mutasd meg a bőrgyógyásznak. Amúgy szerintem seborrheás lehetsz, de azzal meg úgyis bőrgyógyászhoz kellene menni...
2011. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is a nizoral jutott eszembe így elsőre.
2011. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen a hajam Head'n'Shoulders-t használtam, egy rakás szar, nem ér semmit.
2011. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!