Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajasok! Rendeltetek már...

Póthajasok! Rendeltetek már Angliából póthajat?

Figyelt kérdés

Csatos póthajat szeretnék európai hajból, de magyar oldalakon csak 30 ezer Ft környékén találok és ennél azért olcsóbban szeretnék.

Valaki rendelt már Angliából?


2011. jún. 3. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy Angliából európai hajat küldenek majd neked. Biztos lehetsz benne hogy nem az ottani emberek haját csinálják meg csatos póthajnak.

Én már rendeltem Angliából hajat de tudtam hogy indiai.

Úgysem tudod megállapítani hogy európai vagy indiai. Nekik 2,5 font ideküldeni egy kis csomagot, neked minimum 5000 visszaküldeni ha nem tetszik.

2011. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Angliából nem európai hajat fognak neked küldeni, ez 100%. Én hajhosszabbítással foglalkozom, a vendégeimnek is szoktam onnan rendelni, de ők is tudatában vannak annak, hogy ázsiai, indiai a haj. Ha azt látod hogy "human hair" az tuti ázsiai :)

de különben ha ázsiai, még akkoris nagyon megéri árban...

2011. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!