Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös vagy szőke melír csíkok?

Vörös vagy szőke melír csíkok?

Figyelt kérdés
Eléggé sötétbarnás hajam van,jövő hét pénteken akarok fodrászhoz menni,hogy melír csíkokat festessek a hajamba.Már volt szőke is,de volt vörös is.Most nem tudom eldönteni,hogy melyik állt jobban.Gondolom mindkettő már eléggé papagájosan nézne ki,így nem akarom mindkettőt..de gondolkodtam ez ügyben is.Akkor lehetne szőke-vörös(ez eléggé durva lenne szerintem),lehetne szőke-világos barna),lehetne vörös-világos barna.Szerintetek hogy legyen,mi állna jobban?És akkor kettőt vagy csak egy színt?
2011. jún. 4. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A melír sztem nem divatos. De ha már választani kell, akkor legyen vörös, de az a meleg vöröses árnyalat ( [link] mert szépen feldobná a sötétbarna hajadat.
2011. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,viszont a képet nem tudtam megnézni.Hmm,nem divatos.. csak a festést meg nem engedik:D 15/L || és én sem akarom,mivel tudom,hogy káros..
2011. jún. 4. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez nem ugyanaz a kép, de a szín igen. [link]

De amúgy a melírozás is káros. Szóval ha elkezded, attól is ugyanúgy eltöredezik a hajad, ha pl. szőkét szeretnél. Vagy használj tartós hajszínezőt. Sztem az is jó, nagyon szép színeket lehet vele elérni, és nem kopik ki olyan nagyon gyorsan, de nem is annyira káros, mint a festés.

2011. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szőke szerintem átlagos és ha szarul csináljk meg akkor eléggé közönséges is tud lenni barna hajban.

A vörös eléggé vagány tud leni, de kérd meg a fodrászt, hogy ne olyan átlagosan egyenletesen csíkozza, mert az egég bénán néz ki, hanem találjatok ki valami kreatívat.

példák vörösre:

[link]

[link]

[link]

még amúgy szerintem ez az egyik legszebb és legkevésbbé kockázatos megoldás, amikor csak alul tesznek vastagabb csíkokat a hajad közé. Ráadásul ennél nem is látszik a lenövés...

[link]


Ha mégis a szőke felé kacsintgatsz, akkor szőke helyett válassz inkább valami világosbarna vagy karamell színt, mert az sokkal igényesebb a szőkénél (sötét barna és szőke között túl nagy a kontraszt ezért nem szép)

[link]

[link]


És néhány negatív példa, hogy mely esetekben kell meggyilkolni a fodrászt (és a legtöbb ember számára EZT jelenti a melír, ami szerintem elég szomorú)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,azt hiszem a vörös mellett döntöttem..:DD
2011. jún. 4. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is sötét barna a hajam és vörös meg szőke melír csíkok is vannak benne :D és nagyon jól néz ki,egyáltalán nem papagájos :P

14/l

2011. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!