Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El szeretném készíteni házilag...

El szeretném készíteni házilag ezt a testápolót, de nincs turmixgépem. Kézimixer/ habverő is jó hozzá?

Figyelt kérdés
[link] html
2011. jún. 4. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nem jeleníti meg a link, talán így: [link]
2011. jún. 4. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme, mert az olaj és a víz nem fog szépen összekeveredni, mert ez a kotyvalék nem tartalmaz emulgeálószert (pl kis tojássárgája). Amúgy persze, nem kell turmixgép hozzá, az is akkora hülyeség, mint maga a recept, hiszen nincs mit összevágni benne, a turmixgép meg vágásra van. DE az olaj emulgeáló szer nélkül bármilyen apránként adagolod nem fog szépen elkeveredni a vízzel, az amit írnak nem igaz. Úgy kell elkészíteni amúgy, mint a tartármártást. Sok szerencsét hozzá, bár attól, hogy természetes még nem biztos, hogy a bőrödnek is jó. De ez a te döntésed.
2011. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a viasz rá fog tapadni a habverőre és nem lehet majd kb lesikálni (és a bőrödre is, ha rákened).
2011. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem az előző válaszolót. Bár én még nem próbáltam turmixgépes krémet, mert nincs turmixgépem, de ilyen kencéket tartalmazó oldalakon pontosan ugyanígy írják le a vizes és az olajos részek összekeverését. Feltűnt volna már nekik, ha nem működne.

A méhviasz sem tudom miért "ragadna" a bőrre. Én méhviaszos krémmel kenem az arcom, nem ragad. Az tény, hogy elmosni nehéz azokat az edényeket, amikkel dolgozik az ember.

Viszont, mint minden zsíros krém, kissé nehezen szívódik be.

Azt sajnos nem tudom, hogy jó-e a kézi mixer. Már gondolkodtam rajta én is, hogy kipróbálom azzal.

2011. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 5. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!