Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos hát, váll, felkar,...

Pattanásos hát, váll, felkar, mellkas. Kozmetikus, bőrgyógyász? Bármi jó. Tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
Jön a nyár, strand, csajozás, stb. és 20 éves koromra jöttek ki igazán a pattanásaim. Eddig is volt egy pár, de nem sok, most meg a hátam, mellkasom, felkarom, vállamon jönnek ki, eléggé zavar. Ilyen dalacin-t meg hasonlókat nem szívesen szedek, mert antibiotikumosak, félek, hogy a betegségek ellen kevésbé lesz majd védekező képességű a szervezetem tőle. Elmennék én kozmetikushoz, bárhová, csak hogy rendbe hozza. Azzal, hogy ilyen lettem, az önbizalmam is csökkent, ami egy fiú esetében ugye nem igazán jó. Nem tudtok tanácsolni olyan kozmetikust, aki vállalja a hátak, stb pattanástalaítását?
2011. jún. 4. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Napozz! Én csak ezt szoktam csinálni, nagyon szépen és nyomtalanul kikezeli a pattikat, mitesszereket. Most is rémes a hátam, de már elkezdtem napozni, legjobb délelőtt max 10-ig, mert utána már erősebb a Nap. Kb ilyenné szokott válni a tél alatt: [link]
2011. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kozmetikus nem tud vele mit kezdeni,max letisztítja.

Bőrgyógyász kell.Kapsz egy gyógyszert pl aknenormint és 1-1.5 hónap alatt semmi nem lesz rajtad.

Persze magánhoz érdemes menni,mert a sima annyit mond,hogy majd kinövöd.

2011. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 shimac válasza:

Napoztasd, barnítsd le egy kicsit! Ha nagyon zavar,hogy mások látják havi néhány perc szoli is hatásos:)


Amúgy ne vedd ennyire magadra! Nekem 12 éves koromban jött ki, mégis megnéznek a pasik:) Akkor nálad ez miért ne működne:)?

2011. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát engem ne a pasik nézzenek...:D
2011. jún. 5. 10:34
 5/8 shimac válasza:
Kinek a pap, kinek a papné:) Nem személyeskedésnek szántam...:P De a lényeg lejött nem?
2011. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az lejött,köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 8. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is pattanásos volt a hátam, arcom. Elmentem kozmetikushoz és megtisztította mindkettőt. Pár hét alatt már látszott a változás, és nem is ártott elmenni, mert már nagyon kellett neki. Menj el kozmetikushoz, ártani nem fog az biztos
2011. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 habibi ***** válasza:
bőrgyógyászhoz menj, nekem is tiszta pattanás volt a hátam/arcom és elmentem felírt egy krémet és az segített a helyzeten és most már nincs egy sem :)
2011. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!