Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El fog tűnni a sárga szín a...

El fog tűnni a sárga szín a hajamból ha befestem világos barnára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hamvassal fested. De lehet, hogy egy egyszerű hamvasító sampon is segít, ha ez a cél.
2011. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van olyan festék hogy hamvas világos barna?
2011. jún. 5. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:

van, rákerestem, pl [link]

az 1-re végződő árnyalatokat keresd és az 5-ös és a 6-ossal kezdődőek a világosbarnák

szóval bármilyen márkából az 5.1 vagy 6.1 vagy 501 vagy 601, esetleg extra hamvas, ha a második szám az egyes...

vagy garnier 100% colorból az 512-es is az.

Ha körülnézel egészen biztosan találsz még, azt hizsel schwarzkopf live-ból is van...

Fodrászkellékesnél meg minden márkából és erősségből találsz... az is ugyanúgy működik, mint az otthoni márkáknál, csak külön kell megvenni a tubus hajfestéket és az oxi krémet és általában 1 tubus 2-szer annyi festéket tartalmaz, mint egy háztartási, tehát pl elég a felét felhasználni egyszerre, vagy nem kell 2-t venni, ha hosszú hajad van.

2011. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már nagyon félek, hogy milyen színű hajam lesz, mert egy párszor próbálkoztam a szőkével, de inkább feladom, mert nem áll jól, ráadásul sárga lett. Most egészen világos színű a hajam. Arra is jó lesz?
2011. jún. 5. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy inkább sötétszőkével kéne próbálkoznod, abból egy hamvas árnyalat, ha most nagyon világos. Ha sötétebbet szeretnél, akkor még mindig rá lehet festeni, de világosítani már nem. Szóval lehet, hogy pl egy 701-es árnyalat is világosbarnásra fogja be, ha szőkítve volt a hajad és esetleg jobban felveszi a festéket. Nem volt tiszta, hogy mennyire világos, de ha nem valami vöröses árnyalatról akarod festeni, hanem szőkéről, akkor először mindenképp a 701-es árnyalat! Azzal ne foglalkozz egyáltalán, hogy milyen a képen!!!
2011. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most nagyon világos szőke a hajam. Nem ilyet akartam, de így sikerült. Ennek van egy kis sárgás színe. Arra gondoltam, hogy előtte megveszem a Schauma hamvasító samponját és utána festem át. Megpróbálom akkor a középszőkével amit mondtál. De most még várok négy hetet mert friss a festés. Nem akarom tönkre vágni a hajamat mert már elég hosszú.
2011. jún. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!