Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajra milyen...

Festett szőke hajra milyen sampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek befesteni. Arra gondoltam h lehet érdemes lenne beszerezni az új Wella sampont és balzsamot(Colour). Ritkán töredezik a hajam, havonta vágok a végéből. Néha picit kiszárad, de nem az a tipikus száraz és töredezett csúnyaság. Szeretnék továbbra is vigyázni a hajamra, milyen sampont ajánlanátok?
2011. jún. 5. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hamvas szőkére fested, akkor szerezz be mindenképpen hamvasító sampont is, hogy ne sárguljon be a hajad idővel. Amúgy pedig elseve tükörfény sampon+balzsam szerintem a legjobb, én ezt ajánlom, tényleg szép fényes lesz tőle a haj, és kiválóan hidratál.
2011. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 5. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden hajmosásnál kétszer mosom, elsőre egy Schauma hamvasítóval, utána meg a rózsaszín Elseve-vel.
2011. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Azt hiszem én is ilyet szerzek be akkor. A fodrászomat azért megkérdezem, h ő mit ajánl, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. Egyébként a Wellát használja vki?
2011. jún. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!