Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez ijesztő. Mi történt a...

Citrommmm kérdése:

Ez ijesztő. Mi történt a hajammal?

Figyelt kérdés
nos az előbb néztem téli fényképet és sokkal [ nagyon sokkal ] hosszabb volt a hajam,mint most.. nekem igazából fel sem tűnt,hogy rövidebb lenne,csak a képek ébresztettek rá.. levágva nem volt a hajam nyár óta.. szóval nemtudom mitől van ez.. tudtok nekem segíteni ? előre is köszönöm ;-)
2011. jún. 5. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a sok hajvasalótól folyamatosan törött...
2011. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ohh ez lehetséges :SS

és szerinted micsináljak vele,hogy újra nőjjön ?

2011. jún. 5. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
sokat haj hullás?
2011. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*sok
2011. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igen.. de biztos vagyok benne,hogy a hajvasalás miatt,hiszen tényleg eléggé el van töredezve a hajam..

de szerintetek micsináljak vele ?

2011. jún. 5. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem szeretnél leállni a hajvasalással. Én régen szőkítettem és vasaltam naponta, 2 naponta. Folyamatosan romlott a hajam állapota letörtek az aljából 10 centis szálak, és olyan volt vasalás nélkül mint egy szénaboglya. Végül beszíneztem barnára (nem festettem! csak tartós hajszínkrémmel), és leálltam a vasalással. Egy év alatt kb. 20 centit nőtt a hajam, de perszre hosszra nem látszott, mert rendszeresen levágattam, hogy minél hamarabb eltűnjön a töredezett rész. A hajtöveimen látszott 2 szinezés közt, hogy mennyit nőtt. Azóta még egy év eltelt, és gyönyörű, egészséges, világosbarna, fényes, dús hajkoronám van. Néha szoktam persze vasalni, göndöríteni, de nem napi szinten, de mióta nem szálkás és száraz a vége, azóta simán is nagyon szép, mert eredetileg hullámos, kicsit göndör hajam van, és a fodrászom is rá van csodálkozva, hogy mennyire szépen göndörödnek a tincseim. Nekem megérte a váltás... Szerintem olyan szintű vasalás mellett ma már nem lenne hajam... 18/L
2011. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vagasd le a töredezett reszt,és lehetőleg ne vasald. minden nap (meg ha nemis mosol hajat minden nap) hasznalj a hajveegkre balzsamot. hetente 1szer pedig hajpakolast:)
2011. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ohh köszönöm szépen,nagyon sokat segítettetek :)

szóval mindenképpen álljak le a hajvasalással ?

2011. jún. 5. 22:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom. 22.22 vagyok. Én szárítani sem nagyon szoktam, csak ha sietek, vagy ha tudom, hogy úgyis kivasalom v göndörítem utána, mert amúgy nem szép úgy a hajam, csak ha magától szárad meg, mert akkor úgy göndörödik ahogy kedve tartja. Eleinte amíg nem nő le a hajad, meg nem áll kicsit helyre, biztos utálni fogod, hogy olyan mint a szénakazal és rosszul érzed majd magad, hogy nincs kivasalva, de hidd el, hosszú távon megéri. Kb. lapockáig érő hajam volt amikor vasaltam, és száraz csúnya volt, most a csípőmig ér és teljesen egészséges. Oda vannak érte barátnőim is, akiknek szintén tönkrement a hajuk a vasalástól... :)
2011. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát az már régen rossz ha ennyire törik, sajnos ezen csak egy valószínűleg elég radikális vágás és teljes paradigmaváltás segít. Kevesebb festés, vasalás, és több ápolás (bár a hajnak alapesetben bőven elég a sampon, a többihez sajnos hozzászokik és anélkül már nem lesz olyan szép, ha hosszú a hajad, esetleg kevés balzsam untig elég.)
2011. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!