Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kiszőkítő hajfestékek...

Milyen kiszőkítő hajfestékek vannak most? A Garnier Nutrisse kiszőkítő hajfestéket ismerem, de már nem árulják sehol.

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Garnier Nutrisse van többféle, ami világosít, pl. a kamillaszőke. Ez nem csak leszívja, de színt is ad picit.

Szerintem jó.


A Garniernek van a Color Naturals festéke, abban is van olyan, ami csak világosít.


Megnézed a dobozt, és leírják rá, hogy hány árnyalatot világosít, általában 2-4-et.


Schwarzkopfnak van ultra szőke, meg abszolút platina szőke festéke, 6 árnyalatot is világosít (asszem), de nekem nem vált be, rettentően csíp, mar, alig vártam, hogy lemossam, és nem is lett olyan, mint amire számítottam.

2011. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!