Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajtőemelés vagy csak tetejét...

Blackprincess kérdése:

Hajtőemelés vagy csak tetejét daueroltassam be újra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hátközepig érő dauerolt hajam van. 2-3 honapja lett dauerolva a hajam és nem szeretném ujra az egészet hogy még jobban szétmenjen de nem szeretném azt se hogy lenőjjön és ujra olyan hajam legyen mint régen!Olvastam ilyen hajtőemelésről vagy micsoda pontosan nem tudom vagy csak simán daueroltassam be a tövét ?
2011. jún. 7. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A tövét szerintem külön nem lehet bedaueroltatni. A hajtőemelés az bármit jelenthet nem technika, legtöbbször beszárítással (esetedben kizárva) vagy mondjuk tupírozással, hajlakkal megemelik a hajtövet. Ennyi. Szóval nem valami misztikus dolog.
2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!