Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Enyhe fokú hajritkulás /...

Enyhe fokú hajritkulás / kopaszodás még visszafordítható vagy lassítható?

Figyelt kérdés
Norwood skála szerinti 2 szinten vagyok, és a fejtetőn a "forgónál" is egy kicsit ki van ritkulva (még nem olyan vészes)
2011. jún. 7. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

honnan lehet megtudni hogy ha kopaszodni kezd az ember?


megkérem a fodrászt hogy nézze meg?

2011. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"honnan lehet megtudni hogy ha kopaszodni kezd az ember?


megkérem a fodrászt hogy nézze meg?"


1. Fogsz egy kézi tükröt

2. Odaballagsz a fali tükörhöz

3. A kézi tükröt a fejed felé tartod, úgy, hogy a tükörképét a fali tükörben is lásd

4. Máris kiderül az igazság, de kapaszkodj meg, mert a rádöbbenés igen sokkoló tud lenni


A kérdezőnek pedig azt tudom mondani, hogy sok mindentől függ. Ha az ember egyszer elkezdett kopaszodni, akkor sajnos meg is fog kopaszodni előbb, vagy utóbb. Harminc évesen sokkal rosszabb érzés kopaszodó fejjel járni, mint hatvan évesen. Én is utálom, amikor mindenki a fejem tetejét bámulja, valaki lopva, valaki szemtelenül odaszegezett tekintettel...


Hát bízzunk benne, hogy valami hatásosat is kitalálnak, mert nekem eddig semmi sem segített.

2011. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs aha ellopom a kérdezötöl a fényt :P

de ilyen pattanások szoktak lenni mostanában a hajam között.

Ez akkor nem utal arra hogy valami gond lenne kopaszodásnál?


mert ellégé izgulok emiatt

2011. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a férfiak kopaszodása genetikai/hormonális dolog. A volt pasimnak is ez volt a gondja, majd végignéztük az öszes lehetőséget és van rá olyan gyógyszer ami hatákony ugyan a kopaszodás ellen, de mivel hormonális, ezért a legtöbb kísérletben résztvevőnél impotenciát okozott.

Amúgy meg a férfi hormon túltengése okozza a kopaszodást és bár befolyásolni nemnagyon tudod (van mindenféle lassító megoldás, ezeknem neten nézz utána), van akinél bizonyos szintig megy és aztán megáll. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy megkopaszodsz!

2011. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2011. jún. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!