Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen haj illene...

Szerintetek milyen haj illene az arcomhoz, fejformámhoz? (Képpel)

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ilyen nagy a kép, de elvileg ha egyszer ráklikkelsz, akkor kisebb lesz. :) (a kép önéletrajzba készült, azért vagyok ilyen karótnyelt)


Szóval jelenleg sötétbarna, majdnem fenékig érő hajam van. Simmi lépcsőzetes vágás sincs benne, csak hosszú, egyenes. Sajnos kevés hajam van, a képen az összeset előreraktam, ezek mellett vékony szálú, és még őszülök is.....:(

Szeretem, hogy hosszú, de már rettentően unom, szeretnék bele valami kis életet, színt. Valami tépett fazonra gondoltam, meg lehet jó lenne, ha világosítanék rajta, vagy valami más színű melír. Ti mit tanácsoltok?

Ha linkeltek képet annak nagyon örülök!

Köszi!


[link]


2011. jún. 8. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép a hajad. Sőt te magad is az vagy. És jól áll neked a hosszú haj. Szerintem ha mindenképpen akarsz valami újítást akkor valami ilyesmi lenne jó:

[link]

A színén nem változtatnék.

2011. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, és a választékot középre raknám a helyedben. Ezt kimaradt.
2011. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy. Szerintem nem kell változtatni semmit. :)


18/l

2011. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ide feltöltöd a képedet, és rengeteg hajat tudsz kipróbálni.

2011. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép arcod van,bármilyen haj jól állna.
2011. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért lenne jó egy kicsit változtatnom, mert kb 1 hónap múlva osztálytalálkozóm lesz és szeretnék egy kicsit megújulni. Illetve az elmúlt 4 hónapban fogytam 12 kg-ot és még tervezek -6 kg-ot, így jó lenne teljesen kicserélődni.:)
2011. jún. 8. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek hozza,de valami frufrus haj is jól állna, nem?
2011. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a színén ne változtass! nagyon szép az eredeti, és nagyon jól is áll neked!

fazonra ez biztosan jól állna:

[link]

Én mindenképp kipróbálnám a helyedben a nagyobb oldalfrufrut, ami a képen is van. Nálam csodát tett ;)

Remélem tudtam segíteni

2011. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép hajad van, én csak annyi csinálnék vele, hogy a választékot középre tenném és elöl pedig fokozatosra vágatnám, de kizárólag csak elöl, hogy legyen egy kis tartása és ne lapuljon le :)
2011. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, a frufrura én is gondoltam, persze nem olyan nagyon határozottra, de ahogy a lépcsősen vágja a fodrász, akkor ott jobban megvágja.


Húú találtam egy formát, ami nagyon tetszik, bár nekem a hajam mennyisége negyede ennek:

[link]


Ennél is tetszik a forma, de még a szín is:

[link]

2011. jún. 11. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!