Barnuljak le vagy ne?

Figyelt kérdés
A bőröm a télen és a nyáron nagyon pattanásos volt azután elmentem borgyógyászhoz és adott valami krémet ami sokat segített és mar alig alig vannak pattanásaim azonban vannak barna halvány foltjaim és nem tudom, hogyha kimennek a napra és barnulnak az segítene vagy csak rontana a helyzetemen (amúgy a bőröm agy kicsit barna így sosem ég le de könnyen barnul)
2011. jún. 8. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Segítene rajta és nem fognak annyira látszani.
2011. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják a szoli nagyon sokat segít a pattanások eltüntetésében: akkor lehet a nap is de ebben nem vagyok biztos. de bajod szerintem nem lesaz tőle és a sötétebb bőrön nem látszik annyira.
2011. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de milyen krémet használtál?
2011. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barnulj :)
2011. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász azt mondta, hogy meg ne próbáljam, szoli teljesen tilos, nappal meg óvatosan, magas fényvédővel. Szerintem hívd fel és kérdezd meg tőle akár csak telefonon, ehhez sztem be se kell menned. Sokmindentől függ, a bőröd állapotától, hogy milyen krémet használtál (mert van amelyiktől fényérzékennyé válik a bőr és hiába fejezted be a krém használatát már, ha az hámlasztó hatású volt, akkor a bőröd még mindig érzékeny lehet).
2011. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!