Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni akkor ha a...

Mit lehet tenni akkor ha a fodrászom elrontotta a hajam szőkítését?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy túl sok szőkítőport kevert bele a 12%-s hidrogénbe és teljesen kiszívta a hajam szőkére. Eredetileg kávébarna színű hajat szerettem volna és gesztenyebarna hajam volt. A szőkítés után pedig vizes hajra kente fel a festéked, de nem fogta be a hajam és maradt a szőke (ami inkább sárga volt). Ez után este be lett festve mégegyszer egy sötétebb színnel, ez be is fogta de nagyon megviselte a fejbőrömet és sebesre kimarta, de a hajamnak úgy nézem nem lett komolyabb baja, csak nagyon kiszáradt. De nem törik és nem hullik. Mit tudok tenni ilyenkor, hogy javuljon a helyzet?
2011. jún. 8. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jézuusom sebesre kimarta!! :O Soha többet ne menj ehhez a fodrászhoz! Jól elcseszte akkor a hajadat:S

Hát már nagyon sokat nem tudsz tenni ellene. Használj hajpakolást, balzsamot. Ne vasald és egy ideig ne is festesd! És ha úgy látod, hogy nagyon törik a hajad vége, akkor ne sajnálj vágatni belőle, mert talán így gyorsabban fog újra regenerálódni.

Kitartás!

2011. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megoldást sajna nem tudok, de törni is meg hullani is nekiáll majd 1-2 héten belül... Méghozzá nagyon! Először olyan lesz, mint a cirokseprű, utána teljesen trapára fog menni. És nem csak a vége fog törni, hanem mindenhol... :(
2011. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pár hete szívatták le a hajamat sötétbarnáról akartam kicsit világosabbat,erre fel meg lett valami narancssárga valami izé.Két napig bőgtem de ez nem lényeges :D

1-2 hétig kb. lemosható festékkel,samponnal kenegettem a hajamat de tegnap végre befestettem,ugyan csak sötét barnára mert megbántam.Szerintem a festéssel kellet volna várjál egy picit,de lehet,hogy a fodrász volt a hibás,sőt biztos.Használj hajpakolást,tudom neked ajánlani,hogy tegyél rozmaring olajat 4 cseppet a samponodba/hajnövekedésre jó/,kallos glossy restructural crystal fluid, Kallos mézes/répás pakolása. Hajmosás után felteszed a pakolást, és fél óra múlva lemosod, nagyon sokat fog segíteni,ricinusolaj hajpakolás és nincs több vasalás!

2011. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát először is remélem nem fizettél neki, és került el legközelebb jó messze. Ne fesd be egy ideig újra, akármilyen is. Türelmesnek kell lenned. Ne mosd túl gyakran (olyat is hallottam már, hogy vki koptatni akarta, és minden nap megmosta 2×), attól csak még grátiszba zsíros is lesz. Amúgy az ilyen kimoshatós dolgok tényleg működnek, amíg nem tudod újra festetni normálisan. ;)
2011. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!