Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a hajam, h...

Hogyan vegyem rá a hajam, h úgy álljon, ahogy szeretném? Hogyan tanuljam meg beszárítani?

Figyelt kérdés
Eddig hosszú hajam volt, ami mindig beállt magától száírtás közben, de most levágattam állig érőre, és ha nem szárítom be, akkor nagyon hülyén áll :D Vastag szálú, sok hajam van, tegnap hajmosásnál próbáltam beszárítani, de nem igazán ment... Mára borzasztóan áll, szóval újra be kéne szárítanom... :D Tanácsok, esetleg? Kezdő vagyok hajformázásban!
2011. jún. 9. 12:35
 1/6 anonim válasza:

reggelente mosd meg és szárítsd be. Esetleg hajlakk,hajzselé,wax segíthet a tartősságban.

Hajadat beszárítani meg annyi ahogy a fodrász csinálja:Fésű és hajszárító és felfele fésülöd és alászárítasz

2011. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajat formázni nem egyenlő a hej megszárításával. Először hajat megszárítod majdnem szárazra, aztán formázod, végül hideg levegővel fixálod. Ha meleggel próbálod befejezni a formázást, nem fogja megtartani...

+ a megfelelő fixálókat alkalmazni (hab, zselé, lakk)

2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahha, már értem! Akkor először szárítsam meg, utána szárítsam be a körkörös fésűvel?
2011. jún. 9. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, az a lényeg h nagyon vizes hajat nem tudsz beszárítani (és jobban tönkre is teszed ha vizesen kefélgeted...). Szóval kifésülöd, majdnem szárazra megszárítod (kb mintha száraz hajat permetezővel kicsit végigfújnád), és akkor formázz!
2011. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És vizesen nem lehet fésülgetni, mert az rosszat tesz??? :O
2011. jún. 9. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából rövid hajnál nem oszt, nem szoroz, de hosszú hajat vizesen nem nagyon ajánlott kefélgetni. Bontófésűvel kifésülni, és utána nem agyonkefélgetni, mert bizony vizesen könnyen sérülhet!
2011. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!