Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Garnier (vagy más...

Melyik Garnier (vagy más hajfesték) ad természetes világosszőke hajszínt?

Figyelt kérdés
a hajszínem már festett világosszőke, eddig Palette-et használtam, de váltani szeretnék.
2009. márc. 20. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

pontosan melyik palettet használtad? milyen az erdeti hajszined? rendesen befogta,,nekem középbarna hajam van szerinted mvel lehetne világosítani

2009. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Palette A10 és C10 árnyalatot használtam régen, de azoktól nagyon fehér volt a hajam, nem volt természetes hatású. Azután jött az N7 és az N8 árnyalat, mert ezek már szép, természetes színek, de festéskor a hajam töve vörösödött és több hajmosásig viszketett a fejbőröm, ezért szeretnék más gyártóra váltani. Természetes világosszőkét szeretnék, most ugye festett szőke, így leszívatni már nem kell.


Nekem barna az eredeti hajszínem és gimis koromban szőkítőporral volt először világosítva (nem túl egészséges módszer) és melírozva volt, majd jöttek az említett festékek. Tuti módszert nem tudok, de először érdemes fodrásznál szőkíttetni és utána már lesz egy alapszíned, amire rámehetsz festékkel otthon is.

2009. márc. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!