Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta férfiaknak otthon?

Intimgyanta férfiaknak otthon?

Figyelt kérdés
sziasztok. 17éves vagyok, és már zavar, hogy intim részeket hiába borotválom le, két nap múlva már tiszta szőr, és fárasztó kétnaponta leborotválni, amikor huzamosabb ideig vagyok együtt a barátnőmmel. Mit javasoltok, milyen gyantát használjak? Hallottam egy olyan gyantáról, ami a kezedben felmelegszik egy kicsit, rárakod a csíkot, lehúzod és kész. Erről valami vélemény?
2011. jún. 12. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban van ilyen,de én nem merném elsőre.Az intimgyanta nem egyszerű,figyelni kell és nem mindegy merre rántod le.Fertőtleníteni kell,mert szőrtüszőgyulladással jár és vannak területek amiket nem tudsz normálisan gyantázni egyedül.
2011. jún. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát haver én a cukorgyantát ajánlom de pokoli kínokat fogsz átélni a pokol tornácán, szóval 666-szor gondold át mit akarsz. én túléltem de vannak társaim akik otthagyták a fogukat
2012. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!