Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is tapasztalta hogyha...

Más is tapasztalta hogyha szinte semmitse használ az arctisztításhoz akkor a bőre fellélegzik?

Figyelt kérdés

én most elhagytam a sok vegyszert.Használtam én 3 lépéses arctisztítókat és nem javult a helyzet.Pedig szerintem belül nincsen semmi baj ,inkább kívülről rontok el vmit.

teljesen elegem lett az egészből és most már csak vízzel néha szappannal megmosom és ennyi.A szemem környékét kenem be csak! hetente egyszer radírozom az arcomat és mézes pakolást rakok fel.és mintha jobb lenne a bőröm.


2011. jún. 13. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:

az én nagyim soha nem használt tonikot arckrémet szerintem akkor még nem is nagyon voltak iylenek:) néha sütés után a maradék teavajjal bekente az arcát :D és soha nem volt pattija és még most is olyan puha az arcra.Ráadásul szinte minden alapanyagot maguk termeltek, nem ettem ilyen tartósítószeres vacak kajákat.

Ez csakúgy eszembe jutott.

2011. jún. 13. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én bőröm is ilyen.Szerintem ez a titok nyitja.Minél inkább békén hagyod a bőröd,annál inkább meghálálja.
2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de te akkor hogyan mosod ? szappant használsz?
2011. jún. 13. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:

már én sem használok semmilyen "vegyszert". régen eléggé pattanásos voltam, minden nap kentem rá valamilyen "szart" (nem szó szerint), aztán felhagytam vele. azóta alig van 1-1 pattanás. régen sem használtak az emberek arctonikot, bőrradírt és mégis megvoltak.

nekem az arcmosás is csak annyiból áll, h leöblítem vízzel. szappant nem használok, mert kiszárítja.

2011. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Igen,én sokszor használok szappant,leginkább babaszappant,v gyógyszertárban kapható körömvirágos szappant.Érzékeny a bőröm,nem tesz jót neki,ha össze-vissza használok mindenféle tonikot stb.Hetente egyszer én is leradírozom a bőröm és kész,ill. ami még nagyon jó az a sima Nivea régi kék tégelyes krém,ez inkább csak télen v tavasszal,nyárra már túl zsíros.A lényeg h allergén szegény termékek legyenek.

A szappannal csak az a gond,h csak rövidtávon jók,mert ha hosszútávon használom,akkor már nem olyan szép az eredmény,így kénytelen vok időnként mással pl. arclemosóval is megmosni,mert a szappan a mésztartalom miatt eltömíti a pórusokat.Sajnos allergén szegény arclemosót még nemigen találtam,így egyelőre én is próbálkozok.

2011. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is a sok vegyszertől ragyásodott az arcom...csunya volt...olyan gyürött...meguntam, abbahagytam...ennél szebb az arcom sose volt...sajnos zsíros a bőröm, plusz nagyon tágak a pórusaim...de eszméletlenül tiszta már:)

titkom:

- reggel este megmosom az arcom hideg vizzel és babaszappannal (nekem jó, ha picit száritja, hisz zsíros az orcám:))

- néha hetente egyszer kb mézes-cukros arcradir

ennyi...meg nagyon picit bekenetem sima niveával...

semmi mást nem teszek vele...igyekszem minél kevesebb alapozót is használni...nekem ez vált be:)

22L

2011. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na örülök hoyg akkor nektek is bevált ez a módszer,énis mézes cukros arcradírt ahsználok,bár vhol olavstam hogy a cukor nemjó arcra mert nagyon felsérti mert olyan nagyszemű
2011. jún. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!