Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 2. és 3. lábujjamon, a...

A 2. és 3. lábujjamon, a hajlat felső oldalán bőrkeményedések vannak. Azokat el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Egyszer megpróbáltam lereszelni, de inkább abbahagytam, nehogy valami baj legyen. Nem merek felvenni papucsot, se nyitott cipőt. Pedikűrös eltudná tüntetni? 14 lány vagyok. Ennyi idősen megcsinálná nekem? Vagy van valami krém rá? Mitől van ez?
2011. jún. 14. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy egyre gondolunk e de a leiràs alapjàn igen. xD Akkor elméletileg nem lehet eltüntetni... Vagyis a pedikürösöm szerint. Egyébként meg ne zavarjon én is hordok szandit, papucsot. De gondoltam én is rà, hogy keressek egy màsik pediküröst.

Az meg nem baj, hogy csak 14 vagy, attol megcsinàlhatja.

17/L

2011. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Habkő?
2011. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is bőrkeményedéses a sarkam, a nagylábujjam széle, és ott a lábujjak alatti talp rész.. én azt szoktam, hogy fürdés közben alaposan ledörzsölöm habkővel, aztán bekenem (most balea) valami lábápoló krémmel, megvárom amíg beszívódik és most valamivel jobb lett... csináld gyakran, szerintem jó lesz. de pedikűrösnek meg kell tudnia csinálni.

17/L

2011. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, akkor majd megkérdezem én is, keresek egyet :D

Köszi a válaszokat :)

2011. jún. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!