Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Tinédzser fiukon...

Lányok! Tinédzser fiukon milyen hosszúságú haj jön be?

Figyelt kérdés
sokszor hallom hogy félhosszú, de az pontosan milyen? linket adnátok?
2011. jún. 15. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem az első válaszoló tippjei nagyon homik, már bocsánat, semmi férfiasság.


Amúgy nekem legalábbis teljesen mondegy, csak álljon jól. Lehet az kopasz, rövid, félhosszú, derékig érő, ha jól áll és jól érzed magad vele, akkor baj már nem lehet. Ne úgy válassz frizurát, hogy mi tetszik pár tizenéves kislánynak, hanem aszerint, ami neked tetszik. Hidd el, az önbizalmadon is meg fog látszani.

2011. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát kopasz ne legyen,derékig érő sem, és ne legyen 1-2centis se.:D


nekem inkább az ilyen: [link]


[link]

2011. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát képet nem találok mert azok "homisak" a 2. válaszoló szerint:) az épp nekem tetsző srácot meg nem linkelném ide:D de az első válaszoló első képén a haj bejön, az ilyen fül alá-nyakközépig érő tetszik nekem. (ha helyes, és jól áll neki, lehet vállig érő:D)

15/L

2011. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok
2011. jún. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!