Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől kialakulhat pattanás az...

Ettől kialakulhat pattanás az arcon?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nem használok arcápolási termékeket, csak natur szappant, valamint nem eszem csokoládét,chipseket meg hasonló "ételeket", üditőket, amire nincs szüksége a szervezetnek. Rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszem, napi 3-4 liter víz is megvan. Gyönyörű lett az arcbőröm, most viszont pár napja kijött 3-4 is, vagy nem is pattanás, hanem csak a bőr alatt dudorodik, és piros (az orcákon). Most ez mitől jöhetett ki? Pár napja nagyon kívánom a csokit, van is itthon, de nem ettem, nemtudom hogy most a szervezetemnek talán szüksége van rá? (Ha tudok, akkor 60 vagy több %-osat eszem.) Vagy talán az lehet a probléma, hogy vasárnap és hétfőn rengeteg sütit ettem-amit nagyi sütött (meggyes és epres, tehát még ezek sincsenek tele zsírral és cukorral).


Ezeket a kis piros dudorokat az orcákon mivel tüntethetem el? Paradicsom jó rá? (csak természetes dolgokat használok rá!)


Vagy talán ez ronthatott rajta? Tegnap kamillateával gőzöltem, majd radíroztam --> joghurt,kis olivaolaj, pár csepp citromlé+cukor. Egyébként olaj helyett mézzel szoktam, csak elfogyott.. Lehet ez okozta?


17l


2011. jún. 15. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy menstruálni fogsz?

amúgy tegnap én is bekentem mézzel a fejemet és ma reggel a szám fölött és az orom hegyén pici piros foltok lettek.de nem hiszem hoyg a méztől.

amúgy mostanában sok sütit ettem diósat csokisat ,lehet azoktól

2011. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát igazából mostanában kéne megjönnie, de egy ideje most kimarad nekem (hormonproblémák miatt) nem tudom, ilyenkor is közrejátszik-e, eddig nem voltam pattanásos az elmúlt 2 hónapban (azóta nincs meg)
2011. jún. 16. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az miatt van! De szerintem el fog múlni, biztos! Ne piszkáld, ha majd befehéredik és ki lehet nyomni akkor tiszta kézzel nyomd ki! A méz és a fogkrém leszárítja.
2011. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nem nyúltam hozzá, már elmúlt, felszívódott, paradicsomot tettem rá éjszakára :) de a méz is sokat segített :)
2011. jún. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!