Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg ilyenre...

Hogyan csináljam meg ilyenre a hajam? Mennyi zselé-víz aránnyal, kb. miből mennyit, kell e hajszárító/ hajvasaló? (lent).

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép. Hasonlót szeretnék, vagy olyat, hogy az eleje hosszú és csak az eleje áll fel de tű hegyesen. Na azt hogy kell megcsinálni? Uncsitesómnak olyan van, de nem értem hogy tudja. (nem, nem tudom tőle megkérdezni). Tehát ha nem értenéd: az első veriáció a kép, a második amit leírtam. Ha lehet mind2re kíváncsi lennék légyszi. Ha a másodikat valaki nemérti linkeljen képet és megmondom. Köszi szépen!!!


2011. jún. 15. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
először is, így kell levági a hajat. valszeg azért tudja uncsitesod jol kihegyezni, mert ki van neki ritkítva, a modellnek a képen legalábbis mindenképp. aztán egy atom zselé vizes hajra+hajszárito
2011. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Ha legközelebb megyek fodrászhoz mindenképp ritkíttatok meg akkor elviszem a képet is.
2011. jún. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!