Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted egy rövidebb hajú...

Szerinted egy rövidebb hajú lány lehet szexis?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 01:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Liptai Klaudia és Ördög Nóra szexis hosszú hajjal, de röviddel is :)
2011. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy lehet,de azért a 2 centis haj már nem túl vonzó egy nőnél.
2011. jún. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nézd meg Emma Watsont. Mint egy 40 éves nő...
2011. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha jól van elkészítve a haja akkor lehet , de egy nő sztem attól lehet szexis elsősorban ha hosszú a haja.
2011. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem Emma Watson nem azért nem szexi, mert olyan, mint egy 40 éves nő (bár szeirntem nem igazO.o), hanem mert olyan az alakja, mint egy 13 éves kamaszfiúnak.

Szerintem igenis lehet egy nő rövid hajjal szexi, nekem mindig a rövid hajú lányok tetszettek (na persze nem olyan értelemben:D). Hosszú hajjal lehet bárki csajos, de a rövid hajjal sokkal nehezebb, és aki erre képes, annak minden elisemrésem.

2011. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ízlések és pofonok. :D Sztem Emma Wattson is klasszul néz ki. Ha kicsit is csajosabb, nőcis a fazon, az nem gáz. De az oviskisfiús meg tüsi haj elég taszító.
2011. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

A rövid hajhoz szép arc kell.

Akinek a rövid haj jól áll, annak szép az arca.

Akinek meg szép az arca, az hosszú, gyönyörű hajjal még szebb lenne :) Ugyanis a haj a nő koronája.


Ahányszor rövidhajú lányt látok aki szép, mindig az jut önkéntelenül az eszembe, hogy húha hosszú hajjal milyen gyönyörű lenne, kár hogy rövid a haja.

Aki meg ronda rövid hajú lány, róla meg az, hogy ha hosszú lenne biztos dobna a külsején...

2011. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
IMÁDOM a rövid hajú nőket. Persze nem a felnyírt vagy nullásgépes frizurákat, hanem a Pink-féle és hasonló vad hajakat, a hátul rövid-előrefelé hosszabbodú stílust stb. Önbizalmat és nőiességet sugároz. Szexi...
2011. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igaza van 14:22-nek,hogy a rövid hajhoz egy szép női arc kell.Szép arccsont,nagy szemek,kisebb orr.Azok ugyanis rövid hajjal is nőiesek és szexik maradnak.Persze egy 1 cm-es haj már valóban nem igazán szexi.Viszont ha valakinek nem ilyen szép nőies,szimmetrikus arca van,annak mindenképpen hosszú hajat kell viselnie,mert az teszi nőiesebbé.

Lásd Gemma Atkinson is szexi(volt,már hosszú van neki)rövid hajjal:

[link]

2011. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!